מדריך נדל

תשואה מרבית עבור השכרת דירה

רכשתם דירה להשקעה, ואתם מחפשים כעת את אפיק ההשכרה הטוב ביותר שיניב עבורכם את התשואה מקסימלית.

לקראת השכרת דירה? כך תשיגו תשואה מקסימלית

כפי שמופיע באתר סודות נדלן, ניתן להשכיר את הנכס לדייר או לתאגיד, ולכל אפשרות היתרונות והחסרונות שלה. ישנה אפשרות נוספת היכולה להניב לבעל נכס להשכרה תשואה עצומה. אפשרות זו נובעת מיכולת האינטרנט לשנות את העולם הפיזי בו אנו חיים ולקשר במהירות עצומה בין הדרישה לביקוש. כיום קל יותר מאי פעם למחפש דירה להגיע אל בעל הדירה, בעזרת תשתית אינטרנטית מדויקת ואמינה, דרכה עוברים תשלומים בצורה מאובטחת וכל התהליך מבוקר ומפוקח. צוות סודות נדלן מביא לכם כאן את מה שאלפי בעלי דירות בישראל ומיליוני בעלי דירות ברחבי העולם כבר עושים שנים ומרוויחים הון ותשואה חסרת תקדים על דירותיהם. אפשרות זו היא השכרת דירה באמצעות אתרי אינטרנט ייעודיים להזמנות דירות לטווח קצר, כגון air-bnb.

מהו אתר זה ואיך זה עובד?

אתר האינטרנט air-bnb מתווך בין בעלי דירות לבין שוכרים פוטנציאליים לצורך השכרת דירה לטווח קצר. האתר מצליח מאוד ברחבי העולם ובישראל בעיקר בזכות היכולת שלו לבנות אמון אמיתי בין בעלי הדירה לשוכר. אמון זה מבוסס על מנגנון הזדהות ייחודי וחסר פשרות הכולל מספר כרטיס אשראי, מספר טלפון העובר אימות, צילום תעודה מזהה כגון דרכון, רישיון נהיגה או תעודת זהות ממשלתית אחרת, ובדיקת החברות באחת מהרשתות החברתיות הגדולות בעולם כגון facebook ו- linkedin. מנגנון אמינות נוסף הקיים באתר מבוסס על המלצות שחברי air-bnb יכולים לכתוב על עמיתיהם. כמו כן ניתן לבדוק את האמון המצטבר על בעלי הדירות והשוכרים על ידי בדיקת חוות הדעת שנכתבו עליהם, כאשר כל בעל דירה יכול לכתוב חוות דעת על שוכר ולהיפך. לקוחות אתר air-bnb הם בעיקר תיירים המגיעים לצורך השכרת דירה לימים ספורים וממשיכים הלאה, כאשר מטבע הדברים הם משלמים הרבה יותר עבור כל לילה מאשר השכרת דירה לשנה מראש כפי שמתבצע בדרך המסורתית.

אופציית השכרה מועדפת

בזכות החוויה השונה והמיוחדת של השכרת דירה בקרב האוכלוסיה המקומית, מיליוני תיירים מעדיפים כיום את האלטרנטיבה של לינה בדירה מאשר אכסניה או בית מלון. עובדה זו הפכה את אתר air-bnb לאחד מהגופים המשפיעים והחזקים כיום בתחום התיירות, ובעלי דירות המשכילים לעבוד עם air-bnb הפכו את דירתם לגן עדן של תשואה מידי חודש.
בישראל ישנן מספר רב של ערים גדולות ומרכזיות כגון תל אביב, ירושלים, חיפה, נתניה, אשדוד, ראשון לציון ועוד המהוות יעדים מרכזיים לתיירים יהודים המגיעים לחופשה בישראל. אם נוסיף את העובדה שמחירי בתי המלון נחשבים יקרים למדי ביחס לשאר העולם, נבין כי אותם תיירים מחפשים בדיוק את מה שאתר air-bnb מציע: דירות להשכרה לטווח קצר.
עשרות אלפי בעלי דירות בישראל כבר עובדים עם אתר air-bnb, צוות אתר סודות נדל”ן ממליץ לבעלי דירה בערים המרכזיות בישראל להשכיר אותן באמצעות אתר air-bnb וליהנות מתשואה עצומה ורווחים גבוהים. השימוש באתר air-bnb הינו פשוט וקל להבנה, מערכת התשלומים באתר אמינה ומבטיחה את העברת התשלום לבעל הדירה בזמן ובצורה אוטומאטית, ללא כל צורך בהתעסקות מיותרת בגבייה.

אפשרויות נוספות להשכרה אופטימלית

בישר%D