מדריך נדל

קרן נדל"ן

קרנות הנדלן מציעות מודל השקעה חדשני אשר במסגרתו מספר משקיעים פרטיים מתאגדים יחד עבור השקעה גדולה אחת, המניבה תשואה גבוהה הרבה מהממוצע המקובל בעולם הנדלן.

מהי קרן נדל"ן?

קרן נדל"ן היא אחת מאפשרויות ההשקעה הרווחיות בישראל בשנים האחרונות. תחום ההתמחות של קרנות הנדלן, המנוהלות על ידי אנליסטים, הוא בעצם אספקת גישה לכל משקיע פרטי להצטרף להשקעות הגדולות בנדלן אשר היו עד היום במגרש של היזמים הגדולים. עם עשרות אלפי משקיעים פרטיים ואלפי השקעות שהניבו רווחים משמעותיים לבעליהן, קרנות הנדלן יוצרות חיבור בין משקיעים פרטיים ליזמים המובילים במשק, כאשר המודל מאפשר לכל משקיע, מהמתחילים שבהם ועד המנוסים ביותר, להצטרף לקבוצת המשקיעים ויחד לגייס את ההון הנדרש לפרויקט מסוים אשר יכול היה להתבצע עד לפני מספר שנים על ידי טייקוני נדלן בלבד.

תהליך בחירת הפרויקטים

לקרנות הנדלן מגיעות מידי חודש מאות הצעות להשקעות, אשר עוברות תהליך מיון וסינון קפדני. כל השקעה העוברת את הסינון הראשוני, נבחנת שוב לעומק ונערכות עבורה בדיקות נאותות מקיפות בשילוב הערכות רמת הסיכון. בסופו של התהליך, רק השקעות בודדות מדי חודש עוברות בהצלחה את תהליך הסינון והבחינה הקפדני ומוצעות למשקיעים הפרטיים החברים בקרן. כל ההשקעות מבוצעות תוך פיקוח מלא של רואי חשבון ומנהלי הקרן. באמצעות מודל ההשקעה הייחודי, כל קרן נדלן מציעה אלטרנטיבה להשקעה ייחודית עבור משקיעים פרטיים בעלי חסכונות, המעוניינים בתשואה גבוהה יותר עבור חסכונותיהם. בכל קרן נדלן דרכן מבוצעות ההשקעות, קיים ליווי אישי למשקיעים, כולל עדכונים שוטפים מהפרויקטים השונים.

מי יכול להיות שותף בקרן נדלן?

כל אחד יכול להיות שותף בפרויקטים בקרנות נדלן על ידי רכישת יחידת השקעה בסכום שהוגדר מראש. ההשקעה מבוצעת בשיתוף משקיעים פרטיים נוספים כקבוצה אחת, כאשר כל משקיע הוא שותף בפרויקט ובבעלותו חלק יחסי במיזם המשותף בהתאם לסכום השקעתו. חלקה של קרן הנדלן במיזם הוא לרוב אך ורק אחוזים מרווחי הפרויקט, ללא דמי ניהול שנתיים.

ההזדמנויות בקרנות הנדלן

בקרנות הנדלן ניתן למצוא הזדמנויות להשקעות בפרויקטי נדלן בארץ ובחו”ל ובתשואה גבוהה של מינימום 18% לשנה, דבר שקשה מאוד עד בלתי אפשרי להשיג במסלול ההשקעה מסורתי בנדלן. מאות מגולשי אתר סודות נדלן כבר איתרו השקעות אטרקטיביות בהיקפי השקעה המתאימים להם ובעלי אחוזי תשואה גבוהים במיוחד. גם אתם יכולים, פשוט מלאו את הטופס המופיע כאן למטה וקבלו פרטים אודות ההשקעות החמות ביותר בקרנות הנדלן.

מה היתרונות במילוי הטופס המופיע כאן?

לאחר מילוי הטופס ליצירת קשר המופיע כאן למטה, קרנות הנדלן הטובות בישראל יחזרו אליכם עם מידע אודות העסקאות הפעילות החמות ביותר והפתוחות להשקעה.
כמובן, שאין כל התחייבות בשמיעת הפרטים וקבלת המידע. יתרה מזאת, היתרון הגדול הוא שתוכלו לבחור מבין מגוון הצעות ולקבל החלטה על סמך שיקול דעת המבוסס על מידע ממגוון מקורות אמינים ומנוסים.

מה נרוויח ממילוי הפרטים בטופס?

  • נקבל אפשרות לבחור בהשקעה בפרויקט המתאים לנו, מתוך מגוון השקעות שכבר נבחנו בקפידה ועברו את כל תהליכי הסינון ובדיקות הנאותות.
  • נוכל להרוויח תשואות גבוהות בהשקעה נמוכה ובסיכון ידוע ומוגדר מראש.
  • הנכס בפרויקט יירשם על שם השותפות בה נרשם המשקיע, דבר היוצר בטוחה איתנה לקיום הפרויקט.
  • נקבל ליווי אישי של אנשי עסקים מנוסים בעולם הנדלן והטכנולוגיה.
  • הפרויקט מנוהל בשקיפות מלאה לכל אורך תהליך ההשקעה.
  • במהלך הפרויקט יוצגו בפנינו כל הנתונים ונקבל עדכונים בכל שלביו.
  • קבלת הפרטים הינה ללא כל התחייבות מצדכם.
  • כל פרטיכם שמורים במערכת ונשלחים אך ורק לגורם הרלוונטי המופיע בטופס.
  • חסכו זמן ונצלו את כוחו של האינטרנט בכדי לאתר השקעות אטרקטיביות. מידי תקופה ישנה הצעת השקעה חדשה על הפרק, לכן כדאי כבר עכשיו להירשם לשירות החינמי של קבלת הודעות אודות ההשקעות האטרקטיביות החדשות בקרנות הנדלן, כל זאת כמובן ללא כל התחייבות מצדכם.