מדריך נדל

לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון מבוקשים כיום יותר מאי פעם בשל הצמא ההולך וגדל לידע במסחר בשוק ההון, יחד עם הצורך לדעת כיצד פעולות שונות בשוק ההון משפיעות כל היכולת לבצע עסקאות רווחיות בעולם הנדלן.

לימודי שוק ההון – למה צריך את זה?

בשווקים מורכבים כגון שוק ההון ונדלן המבוססים על היצע וביקוש, חשוב להיות כל העת עם האצבע על הדופק ולדעת לנצל שעת כושר וחלון הזדמנויות כשאלה מגיעים לפתחינו.

עצמת ההשפעה שיש לשוק ההון על עולם הנדלן והקשר ההדוק בין שני העולמות, מחייבים היכרות מעמיקה עם שוק ההון, מה שהופך מוסד לימודים איכותי בתחום שוק ההון למבוקש במיוחד. כאשר מדובר על רכישת נכסים, בין אם מדובר על נכסים בשוק ההון ובין אם מדובר על נכסי נדלן, המטרה בשני המקרים היא השבחת הנכסים ויצירת תשואה משמעותית על ההשקעה. לכן עלינו לדעת על אילו כלים עלינו להתבסס וכיצד נוכל להשיג מטרות אלה. לשם כך בדיוק באים הקורסים השונים בשוק ההון לענות.

מגוון מסלולי לימוד ואימון מעשי

בחירת קורס בשוק ההון נעשית מתוך מבחר מסלולי לימוד ובמסגרות שונות, כאשר ההבדל בניהם טמון בשיטות האימון וברמות הלימוד. בין מסלולי הלימוד ניתן למצוא גם קורסים למתקדמים המבקשים להעמיק יותר את הבנתם בנושאי שוק ההון, לבצע ניתוח טכני של מניות, לסחור במעו”ף ועוד. בנוסף על רמת הלימוד, בעת בחירת קורס בשוק ההון חשוב לשים דגש גם על נושא האימון. ישנם לדוגמא השתלמויות חינמיות, אולם צריך לקחת בחשבון שהן כוללות לרוב שיעורים תיאורטיים בלבד ללא אימון. לעומת זאת, קורסים מקיפים אפשר למצוא במגוון גדול של גופים, כגון מכללות, בתי השקעות ומוסדות אקדמיים ואלה מציעים בדרך כלל קורסים המיועדים גם למתקדמים. בחלק ממוסדות הלימוד השיעורים נערכים תוך כדי תרגול בסימולטור המאפשר מסחר “על יבש” בנתוני שוק אמיתיים, דבר המקנה לתלמידים יכולות ביצוע גבוהות ביותר.

מה צריך לדעת לפני שבוחרים קורס בתחום לימודי שוק ההון

 • בדקו מהו הוותק של מוסד הלימודים בו אתם מעוניינים ללמוד ועם אלו גופים מקצועיים מעולם האקדמיה או הפיננסים הוא קשור.
 • בקשו את רשימת התכנים של הקורס ובדקו שאלה מתאימים למטרותיכם.
 • בררו על המרצים, מה הניסיון שלהם ומאיזה רקע הם מגיעים.
 • דברו עם אנשים שלמדו במוסד הלימודים והתרשמו מאיכותו, האם הם ממליצים ללמוד בו?
 • לעתים קרובות, אלה שעוסקים הלכה למעשה בשוק ההון או במקצועות פיננסיים שונים מכירים את הגופים המלמדים את מקצועות שוק ההון, לכן אם אתם מכירים כאלה התייעצו איתם וקבלו דעה נוספת.
 • בדקו באלו שיטות תרגול מתקיימים הלימודים, האם מתקיימים תרגולים “על יבש” והאם ישנו סימולטור.
 • בררו על מהות תעודת הסיום אשר מעניק מוסד הלימודים בסיום הקורס, האם היא תעודה מוכרת בקרב הגופים המסחריים העוסקים בשוק ההון והאם היא מעניקה נקודות זכות במוסדות אקדמיים או במסגרת השתלמויות שונות.

בחירת הקורסים הטובים ביותר בשוק ההון

אם אתם מתעניינים בשוק ההון ועדיין לא למדם את הנושא, תוכלו לבחור באחת משתי הברירות: הראשונה, במידה ויש לכם תיק השקעות פעיל, היא לסמוך מנהל תיק ההשקעות שלכם ולחכות לימים טובים יותר. הבנתם את הרמז. ברירה שנייה היא ללמוד ולהבין איך הדברים פועלים הלכה למעשה. כפי שהזכרנו באתר זה, לשוק ההון ולנדלן יש קשר ישיר והדוק, ומי שרוצה להצליח בעולם הנדלן בפרט ובעסקים בכלל, כדאי שילמד איך עובד שוק ההון ומהי ההשפעה ההדדית שיש לשוק ההון על עולם הנדלן ולהיפך.

החלטתם ללמוד? רק במוסדות הטובים ביותר

צוות מדריך הנדל"ן נעזר כמו תמיד ביועצים הטובים ביותר על מנת להביא לכם גישה לקורסים האיכותיים בתחום לימודי שוק ההון. המכללות עמן אנו בקשר מציעות קורסים מגוונים ומרתקים השמים דגש בראש ובראשונה על מקצועיות ומעשיות, כלומר פרקטיקה טהורה אשר תביא אתכם לידע מעשי אשר בעזרתו תוכלו בפועל לבצע עסקאות רווחיות. למרצים במכללות אלה ניסיון מעשי רב במסחר בשוק ההון והם מלווים את התלמידים בהתנסות מעשית במסחר. קורסים לדוגמא המוצעים במכללות אלה הינם ניהול תיקי השקעות, קורס מסחר עצמאי, קורס אג”ח, קורס אופציות מעו”ף ועוד.
אנו ממליצים לכל אחד שמתעניין בעולם המרתק של שוק ההון למלא את פרטיו בתיבה מופיעה כאן למטה על מנת שהמכללות הטובות בישראל המתמחות בלימודי שוק ההון יחזרו אליכם עם כל המידע הרלוונטי. שירות זה הוא חינם לחלוטין וללא התחייבות מצדכם, כדאי לכם לנצל אותו.

איך זה עובד?

 1. מלאו את פרטי הקשר שלכם בטופס המופיע כאן.
 2. קבלו מידע בחינם לחלוטין מהמכללות המובילות בישראל בתחום לימודי שוק ההון, ללא כל התחייבות מצדכם.
 3. השוו מחירים ומסלולי לימוד ובחרו את המסלול המתאים לכם ביותר.

מה תרוויחו מכך?

 • שוק ההון ועולם השקעות נדלן שזורים זה בזה ובעלי השפעה הדדית על כדאיות עסקאות ושיעור הרווחיות. על מנת להצליח בעסקאות נדלן יש להכיר היטב את שוק ההון ואת המגמות הנובעות מהתנהלותו.
 • יכולת מסחר מקצועית בשוק ההון היא אחת הצורות החכמות ביותר לבצע עסקאות רווחיות ובעלות תשואות משמעותיות.
 • על ידי מילוי פרטיכם בתיבה המופיעה מטה תקבלו מידע רב ערך מהמכללות המובילות בישראל בשוק ההון, המוגש לכם בחינם לחלוטין.
 • מאות לקוחות איתרו בעזרת שירות זה את מוסד הלימודים ואת מסלול ההכשרה המתאים להם ביותר.
 • פרטי ההתקשרות שלך שמורים במערכת ונשלחים לחברות הרלוונטיות בלבד.
 • קבלת המידע מהחברות הינה ללא כל התחייבות מצדכם.
 • מלאו את פרטיכם עכשיו וקבלו מידע אודות מסלול לימודי שוק ההון מהמכללות הטובות בישראל