מדריך נדל

לימודי נדלן

בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בתפיסת העולם בנושא התנהלות פיננסית וחירות כלכלית.

למי מיועדים לימודי נדלן?

יותר ויותר אנשים מבינים את המשמעות של ביצוע השקעות לצורך הגדלת ההון האישי וייצור הכנסה נוספת ויציבה לאורך זמן. מגמה זו באה לידי ביטוי בעיקר בהשקעות בתחום הנדלן אשר עובר מהפכה בשנים האחרונות. הקושי שהיה בעבר באיסוף מידע וניתוח נתונים הרתיע רבים מלבצע עסקאות בתחום, אולם כיום המידע הנדלני נגיש כמעט לכולם ובתקופה זו קל יותר מאי פעם לנתח השקעות נדלן ולבצע בדיקות כדאיות. על מנת להביא את עולם הנדלן באופן נגיש עבור אלה המעוניינים לעסוק בו ולהרוויח ממנו, קמו מכללות אשר בנו מסלולי לימודי נדלן המותאמים במיוחד להשקעות נדלן. בקורסים אלה מרצים אנשי נדלן אשר חיים ומתפרנסים מנדלן בחיי היום יום ומכירים את כל השיטות והטריקים הכי סודיים בהשקעות נדלן בארץ ובחו”ל. מסלול הקורסים בתחום לימודי נדלן נבנה על בסיס שיתוף ידע מהשטח , בליווי דוגמאות אמיתיות לעסקאות שבוצעו וניתוח השקעות נדלן פוטנציאליות. הקורסים הינם למידה תיאורטית המשלבת גם, ואולי בעיקר, למידה מעשית והקניית ידע וכלים מקצועיים לצורך ביצוע השקעות נדלן רווחיות. המידע הנלמד בקורסי הנדלן משמש הלכה למעשה לצרכי בחינת נכסים, השבחת נכסים, בחירת אזורי השקעה בתבונה, עסקאות נדלן מניב, הערכת שווי, איתור נכסים מתחת למחיר השוק, השתתפות במכרזים וכינוסי נכסים ,מימון, מיסוי, תוכנית עסקית להשקעות נדלן, עסקאות אקזיט ועוד.

לימודי נדלן – חירות כלכלית

לימודי נדלן אותם מציעות המכללות מיועדים לאלה המעוניינים לשנות את מסלול חייהם ולהגיע לחירות כלכלית הנובעת מעשייה נדלנית רווחית ומרתקת. מסלול הלימודים אינו דורש ידע מוקדם ומיועד גם לאנשים ללא רקע בעולם הנדלן הרוצים להכיר אותו ולפעול בו בתבונה על מנת להתחיל ולרכוש נכסים ולהפיק מהם רווחים. כמו כן לימודי נדלן מיועדים לאלה אשר כבר יש להם ידע בסיסי ואולי אפילו ביצעו בעבר השקעת נדלן, אולם מעוניינים להתמקצע יותר בתחום זה ולבצע השקעות נוספות על בסיס ידע מקצועי יותר. מטרת העל במסלול לימודי נדלן היא שכל משתתף בקורס יוכל לבצע השקעת נדלן רווחית בכל ערוץ השקעה נדלני שיבחר ובהנחיית היועצים המקצועיים. במסלול לימודי נדלן ישנו ליווי אישי לכל משתתף בקורס על מנת להתאים לכל אחד את ההשקעה המתאימה לאופיו ולמטרותיו.

מומחיות במקצוע מבוקש

מומחה נדלן הוא מקצוע מבוקש מאוד, ולכן במסלול לימודי נדלן מתייחסים למרכיבים ייחודיים השמורים לאנשי המקצוע המנוסים ביותר, כגון הסיכון הטמון בעולם הנדלן בעסקאות השונות, החל מהעסקאות השמרניות ביותר ועד העסקאות המורכבות ביותר בעלות מינוף גבוה, פרויקטים בעלי משתנים רבים, פיצול ההון העצמי לרכישת מספר נכסים ועוד.
הפן המקצועי המעשיר את מומחיותו של איש הנדלן בקורס מתייחס למגוון נושאים שטומן בחובו שוק הנדלן כגון איתור נכסים בהזדמנות בשיטות לא קונבנציונליות, הבנה וניתוח של נסח טאבו, בחינת אחוזי בנייה ופוטנציאל מגרשים, בדיקת קרקע חקלאית להשקעה, קריאה וניתוח של תוכניות בניין עיר, איתור וניתוח עסקאות מורכבות המגלמות פוטנציאל רווח מעבר לממוצע בשוק, הגשה והתמודדות במכרזים ועוד.

למה כדאי לי ללמוד את עולם הנדלן?

תמיד צריך לזכור שידע הוא כוח, לכן ראשית הדרך מתחילה בקבלת פרטים אודות קורסי הנדלן השונים. צוות מדריך הנדל"ן מקושר עם מוסדות הלימוד האיכותיים ביותר בישראל בנושא נדלן, ואלה ישמחו לשוחח אתכם ולמסור את כל הפרטים הרלוונטיים, ללא כל תמורה. קבלת המידע ממוסדות הלימוד הינה ללא כל מחויבות או התחייבות מצדכם ואנחנו ממליצים לכם בחום לקבל בחינם מידע רב ערך אודות לימודי נדלן מהמכללות המובילות בישראל. זכרו כי ככל שתצברו מידע רב יותר כך תוכלו להגיע להחלטות הנכונות ביותר.

איך זה עובד?

באמצעות האתר תוכלו לקבל את כל המידע באמצעות שלושה שלבים פשוטים:

  1. מלאו את פרטיכם בטופס המופיע בתחתית העמוד.
  2. קבלו מידע מהמכללות המובילות בישראל ללימודי נדלן, ללא כל התחייבות מצדכם.
  3. בחרו את ההצעה המתאימה ביותר עבורכם.

מה ארוויח מכך?

  • השקעה בתחום הנדלן היא אחת הדרכים הבטוחות ליצור הכנסה פסיבית ויציבה לאורך זמן.
  • על מנת לגבור על מתחרים ולהיות גם אתם מומחים בנדלן, יש ללמוד מהמקצוענים את כל השיטות והסודות לביצוע עסקאות רווחיות.
  • צוות מדריך הנדל"ן מקושר עם המכללות הטובות בישראל ללימודי נדלן ומאפשר גישה לגולשי האתר לקבל פרטים אודות מסלולי הלימוד השונים, ללא כל התחייבות מצדכם.
  • כל פרטיכם נשמרים במערכת ועוברים רק למוסדות הלימוד הרלוונטיים.
  • על ידי קבלת המידע תגדילו את הבנתכם ותוכלו להשתמש במידע לצורך קבלת החלטות נכונות.
  • מלאו כאן את פרטיכם וקבלו בחינם מידע רב ערך מהמכללות המובילות בישראל אודות קורסי הנדלן הטובים והעדכניים ביותר.