מדריך נדל

דירות בברלין

השקעות נדלן בברלין כדאיות בתקופה זו יותר מאי פעם בעקבות האצת הפיתוח והגדלה משמעותית של המשאבים המושקעים בברלין בשנים האחרונות, במטרה להפוך אותה לעיר המרכזית והאיכותית באירופה.

דירות בברלין – למה היום?

ההשקעות בפיתוח תשתיות ובפרויקטים ציבוריים בברלין גבוהים יותר מבכל עיר אירופאית אחרת, כאשר לאחרונה אף הוחל בבניית שדה תעופה מודרני בעיר, יחד עם פיתוח תוכניות של אזורי מגורים רבים.

כיום דירות בברלין הינן בחוסר של עשרות אלפי יחידות דיור, ויחד עם הביקוש הגובר לשטחי מגורים יעלו מחירי הנדלן בעיר בעתיד הקרוב. כמו כן, ברלין הינה יעד להגירה חיובית של צעירים רבים מרחבי אירופה, ומומחי נדלן מצביעים על מחסור של יותר מ- 100,000 יחידות דיור להשכרה כבר היום, יחד עם מגמת עלייה במחירי השכירות.

מדוע כדאי היום לרכוש דירות בברלין להשקעה?

מחירי נכסי נדלן בברלין עדיין נמוכים באופן משמעותי וברמה של עשרות אחוזים לעומת ערים מקבילות לה כגון פרנקפורט, מינכן והמבורג, וגם ביחס לערי בירה אירופאיות אחרות כגון פריז ולונדון, בהן מחירי הנדלן גבוהים אף במאות אחוזים. אנליסטים צופים כי מחירי נדלן בברלין יעלו באופן חד בשנים הקרובות, כתוצאה מהפיכתה של ברלין לבירה האירופאית המושקעת ביותר ועקב הביקוש ההולך וגדל לנדלן בעיר.
כמו כן, מערכת החקיקה הגרמנית בנושא נדלן יצרה סביבה בטוחה לאלה המעוניינים לבצע השקעות נדלן, הן מקומיים והן זרים, משלב הרכישה ועד לניהול הנכס. כל בניין בגרמניה כיום מנוהל על ידי חברת ניהול מקצועית הפועלת תחת מערכת חוקים ייעודית לתחום הנדלן, ומעניקה למשקיעים סביבת השקעה בטוחה ואמינה.

מימון איכותי

כיום יכול משקיע ישראלי לקבל מימון לרכישת דירות בברלין כנגד שיעבוד הנכס אותו הוא רוכש. תהליך המימון נעשה לרוב באמצעות ברוקר משכנתאות המטפל בהגשת הבקשה ומלווה את הרוכש עד לסיום תהליך הרכישה. כיום מקובל לקבל מימון לרכישת נכסי נדלן בשיעור של כ- 50% ממחיר הנכס, וכאשר מדובר ברכישת בניינים שלמים ניתן לקבל מימון בשיעור גבוה אף יותר.

כלכלה חזקה

התעשייה המתקדמת בברלין, ההגירה החיובית אליה וקצב ההתפתחות המהיר של העיר מעמידים את ברלין בראש הערים המועדפות למימוש תוכניות השקעות נדלן על ידי יזמים. יחד עם השקעת המשאבים הגדולה של הממשלה בעיר, נדלן בברלין הופך להיות אטרקטיבי למשקיעים מיום ליום ומחזק את מעמדו כיעד מספר אחד למשקיעים באירופה.

כיצד ניתן לרכוש דירות בברלין?

השקעות נדלן בברלין בכלל ורכישת דירות בברלין בפרט מבוססות על מערכת חוקים מודרנית הכוללת גילוי נאות של הנכס, בשילוב עם תהליך המעודד משקיעים זרים. כל עסקאות הנדלן נערכות באופן בטוח ובשקיפות מלאה על ידי נוטריון המתפקד כגורם ניטרלי בעסקה ומבטיח את כל זכויות הרוכש והמוכר.
אנו ממליצים כי רכישת הנכס תתבצע אך ורק דרך חברת נדלן שזהו עיסוקה, ולא באופן פרטי, מכמה סיבות:

  • למשקיע הפרטי אין את הניסיון והידע הנדרש לבצע סקר שוק יעיל, ולכן קרוב לוודאי שלא יוכל לאתר את העסקאות האטרקטיביות ביותר.
  • רכישת דירות ברלין במחיר זול היא רק תחילת התהליך, כאשר בהמשך הדרך יש לנהל את הנכס הנרכש ולטפל בשוכרים.
  • זמן הוא גורם מכריע ברכישת נכסי נדלן, ולחברות אשר זהו תחום מומחיותן ישנה גישה לנכסים במחירים נמוכים במיוחד, החוסכים מהאדם הפרטי התרוצצויות מיותרות.
  • תחזוקת הדירה והטיפול השוטף בדיירים תתבצע תמיד בצורה טובה יותר על ידי חברה בעלת נציגות מקומית באזור הנכס.
  • חברת נדלן מקצועית מלווה את בעל הנכס לכל אורך חיי ההשקעה ומספקת עדכונים שוטפים ללא הגבלה.

כיצד אוכל לשמוע פרטים נוספים?

בישראל ישנם מספר גופים מקצועיים המלווים משקיעי נדלן ישראליים ברכישת דירות בברלין. מבין החברות האלה צוות מדריך הנדל"ן בחר את החברות הטובות ביותר המספקות ליווי מקיף החל מאיתור הנכס הנכון, רכישה, התנהלות מול אנשי המקצוע המתאימים, ניהול הנכס וטיפול בכל סוגיה שעולה במהלך חיי ההשקעה. אנו ממליצים לכם לקבל את כל הפרטים מחברות אלה, ולקבל תשובות לכל שאלה שעולה על דעתכם.
מה עלי לעשות בכדי לקבל את המידע מהחברות הטובות ביותר בלבד?
אתר מדריך הנדל"ן מגיש לפניכם את הדרך הנוחה ביותר לקבל פרטים אודות השקעות נדלן בברלין בשלושה שלבים פשוטים, בחינם וללא כל התחייבות מצדכם:

  1. מלאו את פרטיכם בטופס המופיע מטה.
  2. נציגי החברות המובילות בישראל יחזרו אליכם עם כל הפרטים על רכישת דירות בברלין, ללא כל התחייבות מצדכם.
  3. קבלו את כל המידע בחינם לחלוטין נדלן בברלין וכך תוכלו לבחור את ההשקעה המתאימה לכם ביותר.